GOLDINVEST LT elektroninė parduotuvė
lt en ru

Auksas istoriškai padėdavo išsigelbėti nuo infliacijos, todėl ir šiuo metu, nepasitikint valiutomis, masiškai investuojama į jį.

Investiciniai aukso luitai labai populiarūs tarp investuotojų ir juvelyrų, dėl to, kad jų pardavimo kaina yra žemesnė, negu investicinių monetų.

Investicija į aukso luitus naudingiausia ir efektyviausia. Jų įsigijimo metu, antkainis, pridedamas prie einamosios biržos kainos, sudaro tik tai keletą procentų.

Mūsų siūlomi aukso luitai yra 24 karatų arba 999,9 prabos (keturi devintukai) iš skirtingų sertifikuotų gamintojų, tame tarpe ir žinomų visame pasaulyje, tokių kaip UBS, Heraeus, Valcambi, Pamp.

Mes vienodai pripažįstame, visų gamintojų aukso luitus, tai reiškia, kad superkame, bet kokio gamintojo, aukso luitus, mums svarbu, kad parduodamas aukso luitas būtų nesugadintoje pakuotėje su kokybės sertifikatu.

Mes laikomės nuomonės, jog pirkėjas perka auksą, o ne gamintojo vardą. Kiekvieno gamintojo aukso kokybė yra vienoda.

Todėl pripažįstame ir kitų gamintojų aukso luitus, tokius kaip: Umicore, Degussa, Perth mint, Metalor, Muenze oester reich. Šie gamintojai nemažiau garsūs ir pripažystami tarptautinėse rinkose.

Aukso luitai pristatomi permatomoje pakuotėje su kokybės sertifikatu.  Nepriklausomai nuo turimos pakuotės, kartu su gamintojo logotipu ant aukso luito nurodytas svoris, turinys ir aukso grynumas.

Labiausiai paplitusiais ir pageidaujamais yra luitai, sveriantis 1 Trojos unciją (arba 31,1035 gramų) 50g, 100g. Pagal klientų pageidavimą, galima įsigyti luitų sveriančių nuo 250g -1000g.

Pagal Lietuvos Respublikos PVM įstatymo 111 str. investiciniu auksu laikoma:

ne mažesnio kaip 995/1000 grynumo aukso luitai, plytelės ir plokštelės, pripažįstami tarptautinėse tauriųjų metalų rinkose (UBS, Umicore, Pamp, Perth Mint, Argor, Heraeus, Credit Suisse, Johnson & Matthey, Metalor, Valcambi), jeigu tokio luito, plytelės ar plokštelės masė ne mažesnė kaip 1 gramas;

© 2011 - 2018 Visos teisės saugomos UAB "Goldesta"