GOLDINVEST LT elektroninė parduotuvė
lt en ruHeraeus 50 g
Heraeus 50 g
Heraeus 50 g
Yra parduotuvėje
Heraeus
Supirkimas: 2.426,00 €
Gramai: 50 g
Pardavimas: 2.700,00 €
Kiekis:

 

 

 

 

 

Auksas istoriškai padėdavo išsigelbėti nuo infliacijos, todėl ir šiuo metu, nepasitikint valiutomis, masiškai investuojama į jį.

Investiciniai aukso luitai labai populiarūs tarp investuotojų ir juvelyrų, dėl to, kad jų pardavimo kaina yra žemesnė, negu investicinių monetų.

Investicija į aukso luitus naudingiausia ir efektyviausia. Jų įsigijimo metu, antkainis, pridedamas prie einamosios biržos kainos, sudaro tik tai keletą procentų.

Mūsų siūlomi aukso luitai yra 24 karatų arba 999,9 prabos (keturi devintukai) iš skirtingų sertifikuotų gamintojų, tame tarpe ir žinomų visame pasaulyje, tokių kaip UBS, Heraeus, Valcambi, Pamp.

Mes vienodai pripažystame, visų gamintojų aukso luitus, tai reiškia, kad superkame, bet kokio gamintojo, aukso luitus, mums svarbu, kad parduodamas aukso luitas būtų nesugadintoje pakuotėje su kokybės sertifikatu.

Mes laikomės nuomonės, jog pirkėjas perka auksą, o ne gamintojo vardą. Kiekvieno gamintojo aukso kokybė yra vienoda.

Todėl pripažystame ir kitų gamintojų aukso luitus, tokius kaip: Umicore, Degussa, Perth mint, Metalor, Muenze oester reich. Šie gamintojai nemažiau garsūs ir pripažystami tarptautinėse rinkose.

Aukso luitai pristatomi permatomoje pakuotėje su kokybės sertifikatu.  Nepriklausomai nuo turimos pakuotės, kartu su gamintojo logotipu ant aukso luito nurodytas svoris, turinys ir aukso grynumas.

Labiausiai paplitusiais ir pageidaujamais yra luitai, sveriantis 1 Trojos unciją (arba 31,1035 gramų) 50g, 100g. Pagal klientų pageidavimą, galima įsigyti luitų sveriančių nuo 250g -1000g.

Pagal Lietuvos Respublikos PVM įstatymo 111 str. investiciniu auksu laikoma:

ne mažesnio kaip 995/1000 grynumo aukso luitai, plytelės ir plokštelės, pripažįstami tarptautinėse tauriųjų metalų rinkose (UBSUmicorePampPerth MintArgorHeraeusCredit SuisseJohnson & MattheyMetalorValcambi), jeigu tokio luito, plytelės ar plokštelės masė ne mažesnė kaip 1 gramas;

PENSIJOS TAUPYMO PROGRAMA

GOLDINVEST LT siūlo visiems žmonėms pasirūpinti savo ateities pensija. Mes siūlome sukaupti saugią pensiją investuojant į aukso luitelius ar auksines monetas.

Kasdieniniame gyvenime žmonės linkę, nepamatuotai išlaidauti, įsigyjant nereikalingų ar nepirmo būtinumo pirkinių ar paslaugų, kartais viškai nepagalvojama, jog tie pirkiniai ar išlaidos yra jiems visiškai nereikalingos.

Esant nestabiliai ekonomikai, nuolat kartojasi įvairios ekonominės - finansinės krizės, kurios kartais neigiamai įtakoja mūsų visų asmeninį gyvenimą. Įvairūs neigiami veiksniai verčia visus labiau susimąstyti apie savo santaupas, tai reiškia, kad visiems yra privalu taupyti, kad susikaupti tam tikrą finansinį kapitalą, juodai dienai.

Investuojant į auksą galima saugiai ir patikimai susikauti, santaupas, kurios padės užtikrinti saugią ateitį ir orų gyvenimą.

Mes siūlome įsigyti fiksuotą kiekį aukso, pagal kiekvieno finansines galimybes.

Pavyzdys:

 

Tarkime žmogus yra 30 m. amžiaus ir nori susitaupyti savo ateičiai, investuojant nedidelę, fiksuotą mėnesinę įmoką.

Siūlome jam įsigyti 1 trojos uncijos – 31,10 gramų luitelį ar monetą. Žemiau pateiksime kitų svorių skaičiavimus.

Šiai dienai šio luitelio kaina yra 1250 eurų. Šiai investicijai įsigyti, skaičiuojant vienerių metų, tai yra 12 mėnesių periodą, jam reikės kiekvieną mėnesį atsidėti iš gaunamų pajamų tik 104,16 eurų.

Skaičiavimas:

1)1250 : 12 mėn = 104,16 eurų per mėnesį.

1 gramo savikaina 1250 : 31,10 g = 40,19 euro.

 

2) 50 g luitelis pvz. kaina 1980 eurų. 1980 : 12 mėn = 165 eurų per mėnesį.

1 gramo savikaina 1980 : 50g = 39,60 euro.

 

3) 100g luitelis pvz. kaina 3920 eurų. 3920 : 12 mėn = 326,66 eurų per mėnesį.

1 gramo savikaina 3920 : 100g = 39,20 euro.

P.S. Investicinio aukso luitelio kaina mažėja, įsigijant didesnį luitelio svorį.

 

Tokią fiksuotą įmoką kiekvienas moka įsigyjant telefoną iš mobiliojo ryšio teikėjo ar mokant įvairių rūšių draudimus.

 

Taigi po 30 metų žmogus bus sulaukęs 60 metų amžiaus ir turės sukaupęs 30 vnt monetų ar luitelių arba 30 x 1250 = 37500 eurų. Šios investicijos savikaina kiekvienais metais bus skirtinga, nes kiekvienų metų aukso rinkos kaina bus vis kitokia, tai reiškia, kad jo kapitalas, pagal pateiktą pavyzdį, gali būti didesnis ir pelningesnis.

Kiekvienu atveju investuotojas gali tikėtis, ilguoju periodu gauti pelno.

Šis pateiktas, taupymo modelis gali būti pavadintas ne vien pensijos taupymo programa, bet apskritai taupymu.

 

Mūsų klientai kreipiasi į mus ne todėl, kad padarytumėm juos turtingais, o todėl, kad gyventų ramiau.

 

Mehdis Fakharadehas, Kanada “Dar niekas niekada nesigailėjo taupęs pinigus”.

 

GOLDINVEST LT LINKI DIDELĖS SĖKMĖS INVESTUOJANT

© 2011 - 2018 Visos teisės saugomos UAB "Goldesta"