GOLDINVEST LT elektroninė parduotuvė
lt en ru

Metalų tikrinimas

Auksą galima patikrinti ir neturint jokio prietaiso, tai galima padaryti pasitelkiant paprasčiausią dildę. Dilde brūkštelėjus aukso dirbinį, reikia pažiūrėti ar nepasikeitė, įbrauktoje vietoje spalva, pavyzdžiui į baltą, jei pamatote, baltą spalvą, galima daryti prielaidą, jog tai sidabro gaminys dengtas plonu aukso sluoksniu.

 

perkame auksa
Tikrinant auksą mes naudojame elektroninį aukso testerį Mizar M 24. Su šiuo prietaisu galima ištirti tiek geltoną, tiek balta auksą, nuo 9 iki 24 karato.


Aišku geriausia pasikliauti aukso tikrinimo technika, o neturint jos nunešti, tai padaryti, įgaliotai institucijai, Lietuvos Prabavimo Rūmams.

Nepamirškite apžiūrėti gaminio prabą, jei rasite, žirgą su iškeltu kalaviju , žinokite, jog šis gaminys prabuotas Lietuvos Prabavimo Rūmų, tai reiškia, jog dirbinys buvo patikrintas, būtent šios įstaigos, tad pamačius tokią žymą galima visiškai pasikliauti, jog tai tikrai auksas. Visa informacija Lietuvos Prabavimo Rūmai svetainėje www.lpr.lt

 

Panaudotų automobilių katalizatorių analizė rankiniu Niton XRF spektrometru atliekama siekiant nustatyti tauriųjų metalų - platinos (Pt), paladžio (Pd) ir rodžio (Rh) kiekį. Tai yra labai svarbu perdirbimo pramonei, kada būtina įvertinti tikslią perdirbamo laužo vertę. Mūsų naudojamo prietaiso veikimo principas pagrįstas charakteringosios antrinės rentgeno spinduliuotės (fluorescencijos, angl. trump XRF) sužadinimu švitinant medžiagą rentgeno spinduliais. Metodas yra neardantis bandinio ir itin tikslus, jei tiriamas gaminys yra vienalytis bei neturi savo sudėtyje netipiškų cheminių elementų.
Šį prietaisą taip pat naudojame tirti auksui (Au), sidabrui (Ag) ir kitiems tauriesiems metalams (Ir, Ru). Ypatingai jis praverčia aukso luitų tyrimams ir perkant aukso luitus mes pasikliaujame tik Niton prietaisu.
Mes užtikriname kokybišką aukso, sidabro, platinos ir kt. gaminių prabos nustatymą.

 

 

© 2011 - 2018 Visos teisės saugomos UAB "Goldesta"